اگر شرکت شما از برنامه سفارشی زنبوردار استفاده می کند ، این مقاله به شما کمک می کند تا کشور Apple ID خود را که برای بارگیری برنامه نیاز دارید پیدا کنید. اگر از Apple ID Country خود مطمئن نیستید ، ممکن است این مراحل ساده را دنبال کنید تا سریع پاسخ را بیابید. 

 1. برنامه تنظیمات را در iPhone خود باز کنید.
 2. روی نام خود ضربه بزنید ، سپس روی “iTunes & App Store” ضربه بزنید. 
 3. روی Apple ID خود در بالا ضربه بزنید ، سپس روی “View Apple ID” ضربه بزنید. ممکن است از شما خواسته شود وارد سیستم شوید.
 4. روی “کشور/منطقه” ضربه بزنید.
 5. روی “تغییر کشور یا منطقه” ضربه بزنید. اگر آن را نمی بینید ، وارد appleid.apple.com شوید و به پایین بروید تا ببینید کدام کشور فهرست شده است.
 6. تا زمانی که دیدید کشور شما با تیک مشخص شده است ، به پایین صفحه بروید. بفرمایید! 

اکنون به پیوند “دریافت برنامه” بازگردید ، کشور Apple ID خود را انتخاب کرده و بارگیری برنامه سفارشی Beekeeper خود را ادامه دهید. 

 • Apple ID راه شما برای همگام سازی محتوا در دستگاه های اپل است
 • به شما امکان می دهد برنامه ها را در iOS بارگیری کرده و موارد را از طریق iCloud همگام سازی کنید
 • حتی اگر کارت اعتباری یا بدهی ندارید ، می توانید یک Apple ID ایجاد کنید
پرش به

 • نحوه ایجاد Apple ID

اگر می خواهید از دستگاه iOS استفاده کنید ، به Apple ID نیاز دارید. همچنین برای استفاده بیشتر از Mac خود ، به Apple ID نیاز دارید. البته Apple ID حساب شما در سرورهای Apple است که به شما امکان می دهد تمام داده های خود را در دستگاه های Apple همگام سازی کنید. این که آیا همگام سازی یادداشت ها در برنامه Notes اپل یا سابقه خرید شما از iOS یا Mac App Store باشد ، یک Apple ID هسته اصلی هویت شما در همه دستگاه های Apple است.

اگر دستگاه اپل دارید ، به Apple ID احتیاج دارید تا بتوانید از حداکثر توانایی خود استفاده کنید. گاهی اوقات اگر هیچ دستگاه Apple ندارید ، همچنان برای سرویس هایی مانند Apple Music به Apple ID احتیاج دارید. در اینجا نحوه ایجاد Apple ID حتی اگر کارت اعتباری یا بدهی ندارید ، آمده است.

نحوه ایجاد اپل ایدی

 1. به وب سایت ایجاد Apple ID بروید .
 2. تمام اطلاعات خود مانند نام ، آدرس ایمیل ، تاریخ تولد ، سوالات امنیتی و غیره را در صورت درخواست وارد کنید. به یاد داشته باشید که آدرس ایمیل شما Apple ID شما خواهد بود.
 3. پس از پر کردن همه چیز از جمله رمز عبور و کد captcha ، روی ادامه ضربه بزنید .
 4. اکنون کد تأیید شش رقمی را که در ایمیل خود دریافت کرده اید وارد کنید. روی ادامه ضربه بزنید .
 5. با این کار Apple ID شما ایجاد می شود. اکنون برای اطمینان از اینکه نیازی به وارد کردن هیچ روش پرداختی ندارید ، به قسمت پرداخت و ارسال بروید و روی ویرایش کلیک کنید .
 6. در روش پرداخت ، هیچکدام را انتخاب کنید . مطمئن شوید که نام کامل خود و کل آدرس ، از جمله شماره تلفن را وارد کرده اید.
 7. پس از انجام این کار ، روی ذخیره کلیک کنید .

این امر اطمینان می دهد که پس از ورود به سیستم با این Apple ID در دستگاه iOS خود ، از شما خواسته نمی شود که روش پرداخت را برای ورود وارد کنید. به یاد داشته باشید که نمی توانید هیچ برنامه پولی بخرید یا هزینه هر اشتراک را در دستگاه پرداخت کنید. در صورت عدم افزودن روش پرداخت ، App Store یا Mac App Store در دستگاه Apple خود انجام دهید. با این حال ، همه برنامه های رایگان در دسترس شما خواهند بود حتی اگر کارتی را به Apple ID خود اضافه نکنید.