اهمیت بیمارستان

[ad_1]

یک بیمارستان است که یک موسسه برای مراقبت های بهداشتی ارائه درمان بیمار توسط تخصصی کارکنان و تجهیزات و اغلب اما نه همیشه و برای تامین دراز مدت بیمار باقی می ماند. یک بیمارستان امروز یک مرکز حرفه ای مراقبت های بهداشتی ارائه شده توسط پزشکان و پرستاران. در طول قرون وسطی از آن می تواند در خدمت توابع دیگر مانند خسته خانه. برای فقرا یا خوابگاه برای زائران. نام می آید از لاتین hospes (میزبان) که آن هم ریشه برای کلمات هتل و مهمان نوازی. عفونت های بيمارستانی (HAIs) همچنین شناخته شده به عنوان مراقبت های بهداشتی-ارتباط عفونت شامل تقریبا تمام بالینی مشهود عفونت است که نمی سرچشمه از یک بیمار اصلی اعتراف تشخیص است.

در عرض چند ساعت بعد از پذیرش بیمار فلور آغاز می شود برای به دست آوردن فنی اطراف باکتری ، اکثر عفونت تبدیل شده که از نظر بالینی آشکار پس از 48 ساعت از بستری شدن در بیمارستان در نظر گرفته شده بیمارستان به دست آورد. عفونت رخ می دهد که پس از بیمار ترخیص از بیمارستان را می توان به یک nonsocial منشاء اگر موجودات زنده بودند به دست آورد و در طول اقامت در بیمارستان. امروز بیمارستان معمولا بودجه توسط دولت و سازمان بهداشت و درمان (انتفاعی یا غیر انتفاعی) سلامت, بیمه و یا موسسات خیریه از جمله مستقیم کمک های خیریه. در تاریخ آنها اغلب تاسیس و بودجه مذهبی سفارشات و یا خیریه افراد و رهبران.

به طور مشابه, مدرن روز بیمارستان تا حد زیادی توسط کارکنان حرفه ای پزشکان و جراحان و پرستاران در حالی که در تاریخ این کار معمولا انجام شده توسط موسس مذهبی سفارشات و یا توسط داوطلبان. وجود دارد انواع مختلفی از بیمارستان. بهترین و شناخته شده است و بیمارستان عمومی است که تا به مقابله با بسیاری از انواع بیماری ها و آسیب ها و به طور معمول دارای یک بخش اورژانس برای مقابله با تهدید فوری برای سلامتی و ظرفیت برای اعزام اورژانس خدمات پزشکی. یک بیمارستان عمومی است که به طور معمول بخش عمده تسهیلات مراقبت های بهداشتی در آن منطقه تعداد زیادی از تخت مراقبت های ویژه و مراقبت طولانی مدت و امکانات برای عمل جراحی و زایمان, bio assay آزمایشگاه و غیره. شهرهای بزرگ ممکن است بسیاری از بیمارستان های مختلف از اندازه های مختلف و امکانات. یک آلو دیوار آن را همه می گوید: بیمارستان خدمات جداگانه و مجزا از شبانه روزی و خدمات نظافت-و در عین حال هر دو به راحتی در دسترس برای صاحبان حیوان خانگی و اعضای تیم.

در طول یک کاندید گفتگو با معمار دکتر دیوید گوردون مدیر پزشکی VCA ارریو بیمارستان حیوانات (که قبلا ارریو مرکز مراقبت از حیوان خانگی) در دریاچه جنگل های کالیفرنیا ذکر او می خواهم به مجزا جداگانه بیمارستان و پزشکی توابع و شبانه روزی و نظافت توابع. در عین حال ایده خود را از با استفاده از یک چاقوی کوچک جراحی و دسته و تیغه را در خارج از ساختمان به تصویر می کشد که جدایی کاملا مناسب به نظر می رسد. برخی از بیماران فقط بیا فقط برای تشخیص و یا درمان و سپس ترک (سرپایی) دیگران ماندن در شب (بستری). قرار دادن بیمار برای اولین بار است که یک چالش است که نیاز به فقط یک تغییر بزرگ در طرز فکر همه ذینفعان در مراقبت های بهداشتی ارائه اما همچنین وسیله ای است که برای اندازه گیری سطح رضایت بیماران و کشف آنچه مهم به آنها را قبل ، حین و بعد از سفر خود را به هر بیمارستان. بیمار با کیفیت طرح های خود را نرمتر تجربی تمرکز از ممیزی بالینی با آن دقیق و علمی روش های اندازه گیری تقاضا های مختلف تکنیک های اندازه گیری.

اغلب موثر ترین وسیله است برای انطباق از بررسی تکنیک های به طور گسترده ای تمرین در تحقیقات اجتماعی و تحقیقات بازار با استفاده از نظرسنجی و هدف خود-پس از اتمام بازجویی تکنیک های. در عین حال بدون مدیریت دقیق اندازه گیری تیم می تواند غرق در دریایی از پرسشنامه. نظرسنجی در حال کار فشرده بنابراین آن را حس برای استفاده از نرم افزار توسعه یافته برای رسیدگی به نظرسنجی در این زمینه بیش از حد و این فرایند را به چیزی است که می تواند مدیریت توسط تیم های کوچک معمولا با توجه به این مسئولیت در بیمارستان است.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>