انواع ترازوی دیجیتال

انواع ترازوی دیجیتال
مقیاس های آنالوگ: این مقیاس های مکانیکی حمام هستند که از اهرم ، چشمه و یک قفسه و رینگ استفاده می کنند تا وزن خود را روی شماره گیری صفحه نشان دهند. آنها گران نیستند ، اما همچنین به راحتی می توانند خوانش متناقض را به شما ارائه دهند. بنابراین اگر به فکر یک مقیاس واقعاً قابل اعتماد هستید که وزن دقیقی را به شما نشان می دهد ، بهتر است مقیاس های دیجیتال را در نظر بگیرید. نمونه ای از مقیاس آنالوگ مقیاس چرخش شماره گیری مکانیکی Taylor Products Products است .

مقیاس چرخش شماره گیری مکانیکی محصولات دقیق تیلور

مقیاس های دیجیتال: اینها از مقیاس های آنالوگ دقیق تر و سازگارتر هستند. بسیاری از آنها می توانند با دقت نیم پوند یا ربع پوند اندازه گیری کنند. اما برای کار به یک باتری نیاز دارند. آنها وزن را از بسیاری از نقاط فشار مختلف اندازه گیری می کنند. آنها همچنین می توانند از ویژگی های اضافی مانند اتصال Wi-Fi ، اندازه گیری BMI (شاخص توده بدنی) یا نمایشگر دارای نور پس زمینه برخوردار باشند. نمونه ای از ترازو دیجیتال شیشه ای Bluestone Digital Tempered است .

ترازو دیجیتال شیشه ای Bluestone دیجیتال

آنچه داوران می گویند
به آنچه که واقعاً به آن احتیاج دارید فکر کنید: آیا می خواهید مقیاس شما در اهداف تناسب اندام شما یاری کننده باشد یا فقط به چیزی نیاز دارید که به روز رسانی روزانه در وزن شما کمک کند؟ آیا به یک دستگاه بسیار دقیق نیاز دارید یا فقط می خواهید وزن تقریبی خود را بدانید؟ آیا واقعاً به BMI ، توده استخوان ، توده بدون چربی و درصد چربی بدن علاقه دارید؟ اگر بله ، باید به دنبال یک ترازو دیجیتال دیجیتالی مجلل باشید. اگر اینطور نباشد ، مقیاس آنالوگ یا دیجیتال مرتباً انجام می شود و شما مقداری پول پس انداز خواهید کرد.

مقیاس های دیجیتال برای تنظیم مقیاس های آنالوگ به زمان بیشتری احتیاج دارند: اگر برای زمان فشار می آورید ، یا اگر فقط می خواهید جعبه را باز کنید و 5 دقیقه دیگر بروید ، مقیاس آنالوگ برای شما مناسب است. نصب آنها بسیار آسانتر و سریعتر است.

طراحی مهم است: طرح های بسیاری در بازار موجود است ، بنابراین مسلم است که مقیاس متناسب با ظاهر حمام خود را پیدا خواهید کرد.

ویژگی های مهم
اندازه گیری BMI ، چربی بدن و ماهیچه ها: اگر هدف شما از دست دادن وزن یا افزایش وزن زیاد هنگام رفتن به سالن ورزشی است ، خوب است که بررسی کنید آیا مقیاسی که به دنبال آن هستید اجازه می دهد تا شاخص توده بدنی خود را محاسبه کنید (= BMI) ، توده عضلانی و سطح چربی بدن. یک نمونه آنالایزر بدن هوشمند Withings Ws-50 است.

آنالایزر بدن هوشمند Withings Ws-50

دقت و قوام: مقیاس های آنالوگ خیلی دقیق نیستند ، و احتمالاً دقت مهمترین عامل در انتخاب مقیاس است. چندین مقیاس آنالوگ می توانند نتایج بسیار متفاوتی را برای یک فرد نشان دهند ، در حالی که مقیاس های دیجیتال می توانند دقیقاً برابر با پوند چهارم باشند. ترازو دیجیتال Kinzi جدید دیجیتال دقیق یک مدل دقیق دیجیتال است.

ترازو دیجیتال دیجیتال با دقت جدید Kinzi

عملکرد حافظه و تشخیص کاربر : برخی مقیاس های دیجیتال دارای یک عملکرد حافظه هستند که نتایج قبلی مانند وزن ، قد ، جنس و سن کاربر را حفظ می کند. همچنین ، از آنجا که مقیاس ها معمولاً برای کل خانواده است ، برخی از مقیاس ها قادر به تشخیص خودکار کاربران عادی هستند. آنها همچنین توانایی ذخیره داده ها و خصوصی سازی آنها را دارند. Triomph دقت مقیاس چربی بدن به شما می دهد گزینه.

مقیاس چربی بدن دقیق Triomph

تنظیمات Wi-Fi و Bluetooth: مقیاس های دیجیتال امروز نیز قابلیت اتصال به Wi-Fi محلی شما را دارند. آنها می توانند با اتصال به اینترنت یا بلوتوث ، تمام داده ها را به ردیاب های بدنسازی و برنامه های تلفن ارسال کنند. اگر می خواهید پیشرفت خود را در تمرینات وزنه برداری یا رژیم غذایی خود مشاهده کنید ، می تواند بسیار مفید باشد. یک نمونه مقیاس هوشمند بزرگ بلوتوث GreaterGoods است.

GreaterGoods مقیاس هوشمند بلوتوث

هزینه: مقیاس های آنالوگ نسبت به دیجیتال ارزان تر هستند ، اما مقیاس های دیجیتال دقیق تر و سازگار تر هستند و همچنین می توانند بسیاری از ویژگی های دیگر را داشته باشند. ترازو دیجیتال بسته به پیچیدگی و ویژگی های اضافی آن ، از 25 تا 75 دلار بیشتر از 75 دلار قیمت دارد.

برندهای برتر
محصولات Black Mountain ، مستقر در ویسکانسین ، تولید کننده محصولات تناسب اندام با کیفیت بالا است. این شرکت کوچک و خصوصی است که به آنها امکان می دهد محصولات خود را با دقت و مرتب تست و به روز کنند. همچنین کلیه محصولات آنها با ضمانت مادام العمر پشتیبانی می شوند.

BlueStone طیف وسیعی از دستگاه ها را برای خانه شما در ارتباط با نظارت بر سلامت ، راحتی در خواب و سایر امکانات فراهم می کند. BlueStone همچنین بالش های بارداری ، لوازم جانبی حمام (به عنوان مثال تراشنده ، فلس و سازمان دهنده قرص) ، بالشتک تشک ، محصولات پشتیبانی پشتی و مانیتور فشار خون را ارائه می دهد.

جدول مقایسه محصول

نام محصول امتیاز محبوبیت امتیاز کیفیت امتیاز احساسات حجم فروش

1 ترازو دیجیتال وزن بدن دیجیتال Etekcity با اندازه گیری نوار بدنه ، شیشه ای با ضخامت 8 میلی متر
9.7
9.2
9.8

2 RENPHO مقیاس چربی بدن بلوتوث مقیاس هوشمند BMI مقیاس وزن بی سیم مقیاس دیجیتال حمام
9.6
9.1
9.7

3 Health O Meter مقیاس شماره گیری بزرگ
9.0
8.5
9.1

4 ترازو دیجیتال وزن دیجیتال Etekcity با مقدمه فناوری ، 400 پوند ، نوار بدنه
9.0
8.5
9.1

5 مقیاس چربی بدن بلوتوث FITINDEX ، ترکیب بدن مقیاس وزن حمام بی سیم هوشمند BMI
8.5
8.0
8.6

6 ترازو دیجیتال وزن بدن دیجیتال Etekcity با اندازه گیری نوار بدنه و گوشه گرد
8.3
7.8
8.4

7 ترازو دیجیتال دیجیتال Innotech® با LCD با نور پس زمینه آسان برای خواندن (سیاه)
7.9
7.4
8.0

8 مقیاس وزن دیجیتال Etekcity ، مقیاس چربی بدن هوشمند بلوتوث ، آهنگ ترازو دیجیتال 13
7.7
7.2
7.8

9 ترازو دیجیتال با وزن دیجیتال با زیبایی طبیعی با نمایشگر روشنایی ، فناوری مرحله به مرحله ، 400
7.4
6.9
7.5

10 ترازو دیجیتال با وزن دیجیتال با دقت بالا Etekcity با بستر فوق العاده گسترده