افزایش ۲۰ درصدی مصرف آب شرب در استان قزوین

[ad_1]

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قزوین، داراب بیرنوندی افزود: با وجود تلاش انجام شده وحفر و تجهیز ۲۷ حلقه چاه در سطح شهرها و روستاهای استان قزوین، نیازمند همکاری و همراهی مردم هستیم.

وی یادآورشد: خوشبختانه اقدامات انجام شده در سطح ۲۶ شهر استان قزوین سبب شده که غیر از شهر قزوین در مابقی شهرها تا حدود زیادی مشکل نداشته باشیم.
بیرنوندی افزود : سرانه مصرف طبق استاندارد ۱۵۰ لیتر در شبانه روز است که در حال حاضر در شهر قزوین به ۲۱۰ لیتر در ثانیه رسیده است و در این راستا برای جبران کمبود آب، شهر قزوین ، چهار حلقه چاه طی چند ماه گذشته حفر و تجهیز شده و با حفر دو چاه دیگر طی دوهفته اتی این شرکت تلاش می کند تا منابع تولید را ۱۲۰ لیتر در ثانیه افزایش دهد.
به گفته مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین از سوی دیگرطرح میان مدت آبرسانی از شرق قزوین با وجود محدودیت منابع در حال انجام است که امیداوریم تا سال آینده بتوانیم فاز اول آن را بصورت اضطراری وارد مدار خواهد شد.
وی افزود: تجربه توام مصرف ناشی از شیوع کرونا و افزایش دما بعلاوه کمبود منابع، نیازمند تغییر رفتار مردم در مصرف اب است که در همین خصوص از مردم خواهشمندیم که با رعایت مصرف به ما کمک کنند تا بتوانیم با مقدار آب موجود، شرایط فعلی را مدیریت کنیم.

[ad_2]

Source link

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Nakite ÇevirmeVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesbuy stripe accountcryptomagdailytokenewstheinvestmentmetaversefinancepopulartokenglobalfinanceicryptotokennewspapertopcoinsnewsinstagram takipçi satin alkepenk servisi