استعلام بهترین موسسات مهاجرتی در ایران

استعلام بهترین موسسات مهاجرتی در ایران

در سالهای اخیر ، تقاضا برای مهاجرت روز به روز افزایش یافته است ، استعلام موسسات مهاجرتی مردم به دلایل مختلف مانند سرمایه گذاری ، آموزش ، جابجایی و … تصمیم به مهاجرت می گیرند اما باید در نظر داشته باشیم که با افزایش تقاضا ، شرایط پذیرش کشورها به طور فزاینده ای دشوار می شود. قبل از هر مرحله ابتدا باید هدف از مهاجرت را مشخص کنیم و ببینیم آیا شرایط لازم برای مهاجرت را داریم یا خیر؟
اگر حق مهاجرت دارید ، قدم بعدی یافتن یک م معتبر و قانونی برای انجام اقدامات لازم مهاجرتی است. خدمات مهاجرت از جمله اخذ ویزا (ویزای دانشجویی ، ویزای کار و اقامت از کشورهایی مانند کانادا ، استرالیا ، اروپا و … در چند سال گذشته به یکی از اصلی ترین نگرانی های بخش بزرگی از جامعه ایران تبدیل شده است).
بدترین قسمت فرآیند مهاجرت زمانی است که متقاضی پس از ماه ها تحقیق و مطالعه و علی رغم ارائه کلیه مدارک ، در میانه مراحل با رد ویزا یا درخواست مهاجرت خود و حتی بدتر از آن با اطمینان به نهادهای غیر قابل اعتماد و دروغین. به نظر می رسد که افراد به همین راحتی حرفه ، سرمایه ، وقت و فرصت های خوب مهاجرت خود را از دست می دهند.

در این مقاله ما می خواهیم شما را با شرایط لازم برای مهاجرت و راه های تشخیص موسسات محترم و مجاز از جعلی و غیر معتبر آشنا کنیم.

بهترین موسسات مهاجرتی ایران
بهترین موسسات مهاجرتی ایران

حداقل شرایط مهاجرت چیست؟

همانطور که در مقدمه ذکر شد ، اولین قدم قبل از مهاجرت این است که ببینیم آیا واقعاً شرایط کافی برای مهاجرت داریم یا خیر. زیرا اگر این ویژگی ها را نداشته باشیم ، روند مهاجرت ما بسیار دشوار و تقریباً غیرممکن خواهد بود. این شرایط چیست و چرا باید آنها را داشته باشیم؟ در زیر شما را با این شرایط آشنا خواهیم کرد.

پایداری و عزم راسخ
شما سرمایه کافی برای مهاجرت دارید
به عنوان یک هدف روشن
شما مهارت کافی دارید
داشتن آموزش کافی
مهارت زبان دوم (انگلیسی)
از یک وکیل و یک آژانس معتبر مهاجرت استفاده کنید
از طریق قانونی اقدام کنید
شما می توانید بدون کمک آژانس های مهاجرت نیز با موفقیت مهاجرت کنید ، اما این برای همه صدق نمی کند. اگر پرونده مهاجرت شما پیچیده باشد ، حتی اگر به دنبال مشاوره حقوقی باشید ، ممکن است باز هم شکست بخورید. پس از مشاوره با آژانس های مهاجرت ، نترسید و گول سازمان های غیرقانونی و مجازی برای صرفه جویی در هزینه ها را نخورید ، اگر قیمت های پایین تری به شما پیشنهاد می دهند ، قطعاً باید بدانید که فنجان زیر نصف فنجان است!

تقلب در امور مهاجرت ناگوار در دنیای ما است که به سرعت به بدترین کابوس متقاضیان مهاجرت تبدیل شده و اعتماد مردم به آژانس ها و وکلای مهاجرت را با مشکل روبرو کرده است. می توانید با خیال راحت موسسه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

اگر یک مسسه معتبر و دارای مجوز باشد ، باید یک دفتر فیزیکی برای ملاقات با مشتری داشته باشد ، در غیر این صورت این مسسه یک م immigسسه مهاجرت غیرقابل اعتماد ، غیر قابل اعتماد و جعلی است که دفتر رسمی ندارد و خدمات را فقط در قالب فضای مجازی ارائه می دهد. آنها به راحتی می توانند وب سایت خود را یک شبه ببندند و دیگر پاسخی به شما نمی دهند!

گول تبلیغات سازمانهای مهاجرتی را که از طریق ماهواره و فضای مجازی پخش می شود نگیرید ، 90٪ این موسسات غیر قابل اعتماد و جعلی هستند!

اطمینان حاصل کنید که آژانس مهاجرت از نظر جسمی حضور دارد. در بسیاری از موارد ، بسیاری از افراد و سازمان های غیر قابل اعتماد فقط از طریق اینترنت یا رسانه های اجتماعی با شما تماس می گیرند.

نقش و رسالت بهترین موسسات مهاجرتی ایران
نقش و رسالت بهترین موسسات مهاجرتی ایران

2. به طور قانونی در مورد موسسه مهاجرت مورد نظر اطلاعاتی کسب کنید
در حال حاضر ، تنها منبعی که می تواند برای همه اشخاص ، ارگان ها ، سازمان های دولتی و خصوصی مورد استناد قرار گیرد ، سیستم سوالات مربوط به اشخاص حقوقی کشور است و تنها شرکت های معتبری که نام آنها در این سیستم موجود است ، دارای یکی از 3 عنصر موجود در این سیستم است. : 1- نام شرکت 2- شماره ثبت شرکت 3- شماره شناسنامه شرکت برای استعلام شرکت لازم و ضروری است ، زیرا یکی از این 3 عنصر را در اختیار دارید ، در صورت واقعی بودن شرکت ، اطلاعات کلی که در ابتدا توضیح داده شد را می توان بدست آورد. و به بیان بهتر می توانید شماره شناسایی شرکت را مطالعه کنید.

3- وب سایت موسسه مهاجرت مورد نظر خود را با دقت بخوانید
با توجه به حجم بالای تقلب در این زمینه ، بهتر است وب سایت شرکت مورد نظر را با دقت مطالعه کنید ، وب سایت این شرکت می تواند حرفه ای بودن یک شرکت و عمق اطلاعات یک شرکت را به میزان قابل توجهی نشان دهد. شما باید از عقد قرارداد با شرکت هایی که یا در دنیای امروز وب سایتی ندارند و یا یک وب سایت آماتور با اطلاعات محدود ارائه می دهند ، خودداری کنید.

اگر یک وب سایت مهاجرت به بازدیدکنندگان خود توصیه هایی در مورد قیمت های بسیار پایین ارائه دهد که ممکن است غیرواقعی به نظر برسد ، احتمالاً مشکلی وجود دارد.

4- دانش مشاوران موسسه مهاجرت مورد نظر خود را بسنجید
هنگام صحبت با مشاوران موسسه ، اطمینان حاصل کنید که افراد قادر به پاسخگویی به سوالات شما هستند. آیا آنها اطلاعات کاملی در مورد انواع اطلاعات مربوط به قرارهای سفارت ، مراحل ویزا و مقررات کنسولی و سفارت ، اسناد و شرایط لازم برای صدور ویزا و مراحل قانونی مهاجرت دارند؟

حضور وکلای محترم چه در داخل و چه در خارج از ایران توانایی این موسسه را در تأمین هر چه سریعتر نیازهای مهاجران نشان می دهد.

5- مطمئن شوید که از حمایت و پیگیری موسسه مربوط به مهاجرت برخوردار هستید.

رهپویان مهاجر

دیدگاهتان را بنویسید