ارسال Op کفش و طب مکمل و جایگزین واکر – شکستگی متاتارس – گزینه های درمان که می تواند کمک به

[ad_1]

آیا شما در حال حاضر یک استخوان شکسته در پای خود را?

شاید بیمار از شما یک استخوان شکسته و شما تعجب که چگونه شما می توانید آنها را کمک کند ؟

1.) مقدمه

شکستگی در پا می تواند تغییر یک بیمار راه رفتن. بله, آن است که احتمالا دردناک تر نیز هست. حال سوال این است که چه چیزی شما را انجام دهید ؟ راه رفتن تبدیل به یک چالش واقعی با استخوان شکسته در پای خود را. شما می دانید بهترین چیزی که احتمالا برای اقامت کردن پا تا زمانی که درد از بین می رود و پا بهبود می یابد. بیایید واقع بینانه باشد. چگونه اغلب می توانید هر یک از ما ماندن ما پا به نقطه که در آن یک پا شکستگی به طور کامل التیام بخشد ؟

با توجه به نیاز ما به راه رفتن در اطراف با استفاده از پست op کفش و طب مکمل و جایگزین واکر باید در خدمت بیماران در راه حمایت. این مقاله به بحث در مورد استفاده از این دستگاه ها برای کمک به مردم در درک آنچه در دسترس است برای پا شکستگی.

2.) شکستگی متاتارس

شکستگی متاتارس می تواند رخ دهد در هر زمان ، آنها می تواند ناشی از یک تصادف در هنگام راه رفتن و یا شاید چیزی به سقوط بر روی پای خود شکستن یکی از metatarsals است که در حال حاضر وجود دارد. به عنوان یک نتیجه از این نوع شکستگی می تواند تشدید آن است که اگر به طور مداوم در حال حرکت در اطراف. – حرکت ثابت به طور طبیعی اتفاق می افتد در پای ما به عنوان پیاده کنیم. این اتفاق می افتد به ما اجازه می دهد بیشتر مایع الگوی راه رفتن. برای نشان دادن نقطه نظر ما دفعه بعد که شما در حال راه رفتن یک گام به جلو بدون اجازه خود پشت پا آمد از زمین. شما را ببینید که پاشنه خود را خواهد آمد به خارج از زمین اول دنبال کرد و سپس با انگشتان خود آمدن زمین. به عنوان یک نتیجه, شما را ببینید پای خود را به طور طبیعی لولا و شما می توانید ببینید که چرا راه رفتن در یک کفش معمولی ممکن است کمک به یک شکستگی زخم التیام یابد.

3.) گزینه های درمان – Post Op کفش و کم واکر برای حمایت

سخت با کفی کفش, شناخته شده به عنوان پست op کفش می تواند بسیار مفید هنگامی که کسی تا به یک شکستگی در پای خود را. این کفش ها به طور فعال خواهد شد از بین بردن دیگران لولا ساز در پای خود را به عنوان راه رفتن همراه است. در این راه خود را به پا خواهد ماند مستقیم, ایجاد یک محیط که در آن یک شکستگی می تواند به درمان بیشتر به راحتی. همان درست است برای مخفی واکر. تفاوت در اینجا این است که وجود دارد برای حرکت سوپاپ ماشین پایین متصل به پلانتار سطح کم واکر می آید و آن را بالاتر تا پا.

توجه: این اطلاعات سلامت. برای توصیه های پزشکی در نیروبخش و پست op کفش بهتر است به کار خود را با محلی دارای مجوز orthotist برای توصیه های پزشکی در مورد این موضوع.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>