ارتودنسی – انواع روش های ارتودنسی

[ad_1]

وجود دارد نه رشته دندانپزشکی تخصص به رسمیت شناخته شده توسط انجمن دندانپزشکی آمریکا و یکی از مهم ترین این مناسب برای دندان تراز ارتودنسی است. این تخصص است که اختصاص داده شده به تشخیص پیشگیری و درمان نامناسب دندان تراز همچنین به عنوان شناخته شده انجام شد. اگر چه بسیاری از مردم فکر می کنم از درمان ارتودنسی به عنوان برای مقاصد لوازم آرایشی و بهداشتی, آن را در واقع در خدمت طیف وسیعی از بهداشت و سلامت دیگر اهداف آن را به عنوان بهبود خوردن و صحبت کردن قابلیت برای بسیاری از بیماران است. وجود دارد بسیاری از دلایل مختلف که چرا یک دندان بیمار ممکن است نیاز به مراجعه به یک orthodontist. آن را مفید به نگاهی به همه این دلایل مختلف برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع ارتودنسی دندانپزشکی خارج وجود دارد.

یکی از دلایل اصلی برای نگاه به ارتودنسی برای رفع دندان کج گرفتن همه آنها را در یک راست خط صاف. دندان کج می توان با توجه به عوامل مختلف و در بسیاری از اشکال و اندازه. خوب ارتودنسی قادر خواهد بود برای بررسی و کار کردن یک طرح درمان را به دندان و فک در خط از طریق آخرین اشکال از فن آوری است. وجود پرانتز سنتی گردد از فلز و سیم و همچنین پاک کردن اشکال پرانتز تکنولوژی بسته به نوع درمان شما نیاز و لوازم آرایشی و بهداشتی خود تنظیمات.

برای شروع درمان ارتودنسی برای بار اول شما نیاز به دیدن خود را به طور منظم دندانپزشک که قادر خواهد بود به شما مراجعه به یک متخصص ارتودنسی. در برخی موارد دندانپزشک شما ممکن است مجوز در ارتودنسی و همچنین به طور منظم دندانپزشکی. در مشاوره اولیه با یک orthodontist, شما می توانید انتظار به عکس های گرفته شده و همچنین اشعه ایکس. دندانپزشک را در خود دندان و استخوان فک و گاز و برداشت از دندان های خود را و نیش را ببینید که در آن دندان های خود را در حال ضربه زدن به یکدیگر و اینکه آیا یا نه شما فک باید وفراهم. این را نیز به حساب خود را قبل از سابقه پزشکی و دندانپزشکی.

امروز روش های ارتودنسی مناسب برای تمام سنین است. دلیل که چرا ارتودنسی معمولا در ارتباط با نوجوانان است به دلیل این است که زمان ایده آل برای کار در حرکت دندان ها به هم ترازی. دلیل این است که بیماران جوانتر بیشتر قابل انعطاف استخوان از بزرگسالان است. هنوز بزرگسالان می تواند کاندیدای خوبی برای این نوع درمان نیز هست چرا که آنها ممکن است به دنبال جهات بهتر از نوجوانان است. تا زمانی که دندان ها و لثه ها سالم هستند شما باید قادر به ادامه کار خود را با ارتودنسی روش در هر سنی است.

برخی از انواع مختلف درمان است که بخشی از ارتودنسی شامل روشن و یا نامرئی پرانتز aligner دستگاه های است که می تواند حرکت دندان ها با سرعت بیشتری نسبت به دیگر روش های سنتی و سنتی بند فلزی. هنگامی که شما مسیر سنتی, شما می توانید انتخاب کنید از یک آرایه از رنگی پرانتز و باندهای لاستیکی, اجازه می دهد تا شما را به فرد لبخند خود را در طول درمان. در نهایت نگهدارنده معمولا بعد از پرانتز حذف شده اند و به نگه داشتن خود را به تازگی مستقیم لبخند در محل. این ممکن است فرسوده برای یک دوره خاص از زمان و یا ممکن است به معنای فرسوده در شب به طور نامحدود.

[ad_2]