آینده خانه هوشمند چگونه خواهد بود؟ خانه هوشمند هیربد

برای مراجعین به درب آپارتمان هم چشمی درب دیجیتال قرار داده شده که اهمیت زدن زنگ آن بصورت صوتی و چهره ای می توان حساس مراجعه کننده رابطه برقرار نمود و این دستور از روش internet هم بسادگی قابل انجام می باشد. جهت نورپردازی محوطه خارج از ویلا یا ساختمان، می قدرت نور نما را که داخل تابلوی الکتریسیته رفته را به یک ماژول رله ای متصل نمود و از طرز app امر های لازم را صادر نمود. این فرمان ها هم بصورت اینترنتی می توانند دیتا شوند و نیز بصورت برنامه های هنگامی که بوسیله عضو به app دیتا می شوند اجرا گردند. پیشخدمت‌های اندرویدی ممکن می باشد چند دهه دیگر بر روی عمل بیایند، اما جاروبرقی‌های روباتی تقریبا متداول شده‌اند و حتی اثاثیه ثابت نیز به طور فزاینده‌ای در اکنون به کار گیری از عملکردهای هوشمند منزل هستند.

  • زمان خروج از منزل فرد کل چراغ های روشن منزل را خاموش می کند و پنجره ها و پرده های گشوده شده را می بندد، شیر آب و شیر گاز را چک می کند تا در صورت باز بودن آن ها را انقطاع کند و در نهایت درب منزل را قفل می کند.
  • هوشمندسازی یک آشپزخانه می تواند شامل تجهیزاتی همچون غذاساز و مایکروویو، چای ساز، اهرم شیر گاز، شیر آب هوشمند و … باشد.
  • دستگاه‌های دیگر (حتی تلویزیون و رادیو) ممکن است در کارشان مشکل تولید کند.
  • و سنسورهای تشخیص نشتی گاز، امنیت و ایمنی ساختمان‌ها به مقدار زیادی افزایش پیدا می‌کند.

حتما سؤال‌های متعددی در زمینه‌ی روشنایی هوشمند در ذهن‌تان نقش بسته و کنجکاو هستید تا مهم سیستم روشنایی هوشمند را بدانید. خوب، مزیت‌های متعددی وجود دارند که حساس این سیستم را دو چندان می‌کنند. این که می‌توانید شدت روشنایی لامپ‌ها را رئیس کنید و یا اهمیت استعمال از فرمان‌های صوتی موقعیت آنها را در دست گرفتن کنید، دلایل کم‌اهمیتی نیستند. با این اکنون فناوری منزل هوشمند واقعی میباشد و به طور فزاینده ای در اکنون پیشرفت است. سیگنال های رمزگذاری شده از شیوه سیم کشی منزل (یا به شکل بی سیم ارسال می شوند) به سوییچ ها و پریز هایی که به جهت کار اساسی وسایل الکترونیکی در هر قسمت از خانه برنامه ریزی شده اند، ارسال می شوند.
اغلب تایم ها در تعیین شدت نور و رنگ برای روشنایی محیط‌های گوناگون خانه نظیر حمام، آشپزخانه، اتاق خواب و … در گیر شک و تردید و سردرگمی می‌شویم. در حالی که روشنایی مطلوب به جهت هر محفظه یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی میباشد که باید در انتخاب آن توجه کنیم و برای هر مکان به طور جداگانه نور قابل قبولی انتخاب کنیم. روشنایی هوشمند یکی از فاکتورهای اساسی برای هر خانه‌ای است که می‌توان تراز روشنایی دلخواه را تهیه و تنظیم کرد.
لوازم خانگی نظیر لامپ‌های هوشمند، دستگاه قهوه ساز هوشمند، ترموستات‌های هوشمند، دوربین‌های امنیتی و قفل درب هوشمند و ده‌ها نمونه دیگر را می‌توان به وای فای خانگی یا این که یک هاب مرکزی وصل کرد. آیا ممکن هست که همگی لوازم خانه به internet متصل شود؟ نیکی تنها گوشی‌ها و کامپیوتر‌ها همگی چیز… ساعت، اسپیکر، چراغ‌ها، زنگ در، اجاق گاز، دوربین‌ها، پنجره‌ها، آبگرمکن و در یک کلام کلیه به نقل از وب سایت مجله ای چیز. اهمیت عرضه X10 در سال 1975 ، یک پروتکل ارتباطی برای اتوماسیون منزل، منزل هوشمند که روزی رویای جتسون ها بود، جان گرفت. X10 انفجار داده ها دیجیتالی فرکانس رادیویی 120 کیلوهرتز را به سیم کشی برق موجود در خانه به خروجی ها یا سوئیچ های قابل برنامه ریزی می فرستد. همین سیگنال ها کلیدی در دست گرفتن نحوه و زمانه عمل دستگاه ها، دستوراتی را به دستگاه های مربوطه منتقل می کنند.

ترموستات‌ هوشمند:

پریزهای هوشمند برخلاف نمونه‌های قبلی مطابق دستورات کامپیوتری کار می‌کنند. در هم اکنون حاضر پریزها به گونه‌ای هستند که در رخ فول شدن باتری تلفن همراه اطلاع داده خواهد شد و بعد اهمیت این رویکرد مطابق برنامه پیش بینی شده، به طور اتوماتیک جریان برق قطع می‌شود. دفتر کار معماری آد به تیتر شرکت ساخت و ساز و در قالب یک گروه معماری عمل خود را در راستا طراحی معماری و ساخت از سال 1390 به وسیله حسین حسنی و امین حبیبی شروع کرد. اگرچه استفاده از رله در در دست گرفتن سیستم سرمایش و گرمایش حصر هایی را برای ما در پی خواهد داشت. ممکن هست با کلیشه ای آشنا باشید که پدری که از دارایی خویش با خبر است، در منزل می چرخد ​​و چراغ ها را خاموش می کند.
دسته‌بندی نشده
امروزه سینمای خانگی هوشمند و تلویزیون های اسمارت فراوان متنوعی به بازار عرضه شده اند. تا به اکنون برای همه ما پیش آمده که بخواهیم منزل و امکانات الکترونیکی خانه را از راه و روش بدور کنترل کنیم. امروزه افراد اکثری علاقمند داشتن خانه ی هوشمند هستند و زندگی در همین چنین خانه هایی آرزوی همین اشخاص است. منزل ی هوشمند دارای چه خصوصیت هایی هست که امروزه اشخاص اکثری در پی داشتن آن دست به اقدام می زنند. حالا، صرفا سه چیز برای تبدیل یک منزل بی آلایش به یک منزل هوشمند نیاز است.

تلفن:

ما همچنین نشانی پست الکرونیکی شما را اخذ می نماییم تا به طور اتومات در وب وب سایت خود یک حساب کاربری برای شما ساخت کنیم. برای این‌که منزل هوشمند تماما اثر گذار باشد، دستگاه‌های متفاوت می بایست بتوانند فارغ از مارک و شرکت سازنده‌شان دارای نیز لینک شوند و هماهنگ عمل کنند. همین طرز خیلی وقت ها به جهت ساختمان‌هایی انجام می‌شود که سیم کشی ساختمان از قبل انجام شده و هم اکنون می خواهید سیستم صوتی هوشمند آن‌ را هوشمند کنید. در این طرز تجهیزاتی که به الکتریسیته ساختمان وصل میباشند حیاتی سیم هوشمند میشوند و تجهیزاتی که می‌خواهند تازه طولانی تر شوند را وایرلس انتخاب می‌کنند. محافظت از حیوانات خانگی به وسیله طعام دهنده‌های خودکار و برنامه ریزی شده می‌تواند اتوماتیک شود. حتی آب پاشی گیاهان آپارتمانی یا این که باغچه به وسیله تایمرهای برنامه‌ریزی شده انجام می‌شود.

جوانب مثبت و منفی منزل هوشمند

زمانی که کلام از تجهیزات خانه‌ هوشمند در در بین است؛ بزرگ‌ترین تغییر می‌تواند این باشد که به چه صورت و کجا خانه‌های خودمان را می‌سازیم. ایده‌های موجود شامل خانه‌های استوار و اساسی محرک‌های سنسوری است؛ که چیزهایی مانند پنل‌های خورشیدی، توربین‌های بادی و صفحه‌های پیزو را در خودشان دارا هستند و به چندین قابل انعطاف افزار متصل هستند. مبلمان و خانه‌افزارهای سفارشی که به صورت پرینت سه‌بعدی ساخته شده‌اند می‌توانند در اختیار مستاجران قرار گیرند. همچنین ایده Matalan را در گزینه خانه‌هایی مشاهده کنید که خود را تزئین می‌کنند. ربات‌ها مسئله تبارک دیگری بودند که در CES 2018 مطرح شد؛ و کلیه شرکت‌ها از LG گرفته تا Honda مفهوم‌های جالبی را به سناریو گذاشتند. جالب‌ترین وجهه پیشنهادی برای خانه‌های هوشمند که رابطه قابل قبولی را میان طرح‌های اجتماعی و انسان‌گونه برقرار می‌کند؛ و همینطور یک طراحی دوچندان اثر گذار و هدف‌مند به حساب می‌آید.

کلید، پریز و چندراهی هوشمند (

با ترموستات هوشمند wifi می توانید دمای گرم و سرد منزل را تنظیم و کلیدی دقت به راحتی خود بهترین را انتخاب نمایید. این سیستم های هوشمند می توانند متوجه شوند که چه هنگامی شما خانه نیستید و چه زمانی در خانه اید تا در صورت نیاز سیسم را پر‌نور و خاموش کنند. در صورتی که عشق بسیاری به ترقی منزلتان حیاتی دقت به دنیای تکنولنوژی دارید می توانیم در همین مطلب شما را اصلی تجهیزات هوشمندی که می اقتدار هزینه کمتری برای آنان خرج کرد آشنا نماییم تا به راحتی عمل هوشمند سازی منزل خود را انجام دهید. در واقع برای داشتن یک خانه منزل هوشمند فقط کافی می باشد آغاز نمایید و اتصال را انجام دهید و در مرور روزگار در رخ نیاز و اهمیت اعتنا به بودجه خود دیگر امکانات خانه هوشمند را به جهت خود تهیه و تنظیم نمایید.
از مزایای دستگاه می توان به قابلیت و امکان کنترل در یک پنجره، ساخت وظایف پیچیده اصلی در حیث گرفتن موقعیت صاحبان خانه، روزگار روز و چرخه قمری اشاره کرد. بعضا از سیستم‌های بی‌سیم از تجهیزات رادیویی تشکیل شده‌اند که حساس الکتریسیته متناوب تغذیه می‌شوند، بنابراین نیاز به اجرای یک سیم خنثی دارند. برای جلوگیری از مشکلات کارگزاری چنین نصبی، پیشنهاد می شود بلافاصله یک سیم خنثی مازاد را تحت سوئیچ قرار دهید. نقطه ضعف دستگاه همین می باشد که تولید عملکرد پایدار در آن سخت است، چون منزل می بایست خیر تنها گرمایش کف و روشنایی را مدیر کند. علاوه بر این، امنیت کارگزاری زیر می باشد و “هکرها” اصلی اعمال یک سیگنال ارتباطی خارجی، می توانند به شتاب آن را غیرفعال کنند.

تجهیزات نرم افزاری

این قابلیت وجود دارااست که بسیاری از سیستم های اسمارت هوم را به تنهایی در خانه خود فارغ از نیاز به شرکت های فناور پیاده سازی کنید. دزدگیر هوشمند یک ورژن بی سیم از دزدگیر سنتی هست که از نتورک وای فای خانگی شما به جهت کنترل از خط مش به دور اجزای متفاوت دزدگیر به جای سیم استفاده می کند. هنگامی خانه ای هوشمند و مداد باشد، کمتر منزل ای می تواند دارای آن رقابت کند. همینطور می توانید کلیه چراغ ها یا این که صرفا چراغ های گزینش شده در یک منطقه را پر‌نور کنید. برای مثال هنگامی قصد رخنه خانه را دارید همه چراغ ها بجز چراغ محل ورود را خاموش میکنید. یا وقتی در شب از سرکار به خانه برمیگردید اهمیت ورود به خانه اولین اقدام روشن نمودن چراغ های خانه است. و چه دلپذیر می شود هنگامی درب خانه را گشوده می کنید تمامی چراغ ها برای خوش آمد گویی به شما روشن شوند. در آیتم تهیه و تنظیم دما در اتاق ها، معمولا یک توشه در فصل انجام می شود، بدین ترتیب تابلوهای در اختیار گرفتن صرفا در اتاق های اهمیت قابل کارگزاری هستند. همین سیستمدستگاه هایی را در دست گرفتن می کند که گرمایش، تهویه مطبوع، تصفیه هوا و تهویه را مهیا می کنند. به خوبی تنظیمات تهیه شده، تجهیزات در حالت معین شده به آرامی فعالیت می کنند.

برخی قابلیتهای خانه هوشمند آسانه

یکی از عوارض این کار علاوه بر مراقبت امنیت و کمتر مصرف انرژی، قطع وسایل برقی غیر واجب در زمان خروج افراد میباشد که از بروز اتفاقات غیر مترقبه دوری می‌کند. از این اطلاعات می‌توان به جهت نشان دادن فهرست برنامه‌هایی که می‌توانید برای اتصال به دستگاه‌های خانه هوشمندتان به‌کار ببرید استفاده کرد. با کارگزاری پرده های برقی هوشمند می توانید حیاتی استعمال از تاچ پنل، ریموت کنترل، خانه هوشمند قابل انعطاف افزار کارگزاری شده بر روی موبایل های هوشمند و همچنین گزینش سناریو این پرده ها را در اختیار گرفتن کرد. در دست گرفتن پرده هوشمند به همین معنی می باشد که پرده چه زمانی جمع و چه وقتی کشیده شود. البته پرده برقی هوشمند را می قدرت به صورتی تهیه و تنظیم کرد که متناسب حساس مقدار نور در دست گرفتن شود. با ترین قابلیتی که یک خانه هوشمند به شخص می دهد قابلیت در اختیار گرفتن آن از مسیر بدور است، اما همین تنها قابلیت و امکان نیست.
البته به کارگیری از همین فناوری و راهکارهای آن به محل زندگی ختم نمیشود و در اکثری از مکانها (محل کار، کشاورزی، صنعت و …) قابل استفاده هستند. پریزهای هوشمند به شما همین قابلیت را می دهند که در اختیار گرفتن منزل خویش را در وقتی که در تعطیلات می‌باشید حفظ کنید. در صورتی که منزل هوشمندی دارید و در هم اکنون برنامه ریزی برای تعطیلات هستید، این مطلب را بخوانید تا یاد بگیرید چگونه می توانید از منش به دور دوشاخه های هوشمند خود را در هنگامی که نیستید کنترل کنید. دارای استعمال از دستیار صوتی خویش ، از هر مکانی (حتی خارج از خانه) به راحتی می توانید روشنایی را در دست گرفتن کنید و می توانید تایمر و روال فعالیت را تهیه و تنظیم نمایید تا چراغ ها را برای شما خاموش نماید ، یا زمانی منزل نیستید آن را خاموش و روشن کنید.
حتی درصورتیکه همیشه در منزل باشید، ترموستات های هوشمند تماماً می توانند در هزینه شما صرفه جویی کنند. اگر چه به افراد سفارش می شود که ترموستات خویش را به مدت 8 ساعت در روز 7 تا 10 مرتبه ذیل بیاورند، طبق معمول هنگام کار، می توانید این کار را در شب هنگام خواب هم انجام دهید. به‌عنوان بودجه‌دار خانواده، دیده‌ام که چطور ارزش هر چیزی که از دکان می‌خریم ارتقاء یافته است، و حتی من را در قبوض سوخت، بنزین و برق شروع نکنید. اگرچه همین دستگاه‌های هوشمند هزینه اول را متحمل می‌شوند، ولی صرفه‌جویی در استعمال از آنان می‌تواند بها سرمایه‌گذاری را داشته باشد.

هزینه هوشمند سازی خانه

همراهی استادان و کارشناسان دوره ی هوشمندسازی اصلی کارآموزان حتی پس از پایان دوره. آموزشگاه حرفه آموزان دارای پیروی از روش های تماما علمی، در راستای تحقق اهداف زیر نسبت به برگزاری عصر های مجازی هوشمندسازی برای عشق مندان و کارآموزان اقدام نموده است. مراقبت از حیوانات خانگی مهم اتصال به غذادهنده‌ها می‌تواند به شکل اتوماتیک انجام شود.
روشنایی دستگاه ها هم به همین ترتیب تنظیم می شود و هنگام خروج از اتاق، لامپ ها به طور خودکار خاموش می شوند. ثانیاً در زمان نصب باید یک کنترلر حیاتی کیفیت بالا کارگزاشتن شود در غیر همین رخ در رخ فساد می تواند کل سیستم را متوقف کند. سیستم صوتی هوشمند یکی از مورد ها جذاب حساس کارآیی بالا در خانه هوشمند و تالار آمفی تئاتر هوشمند است.

دیدگاهتان را بنویسید