آن روز من یاد گرفتم چیز زیادی در مورد خانه تماس با پزشکان و این که چگونه آن را آغاز

[ad_1]

20 سال به عقب زمانی که من فقط یک دختر 8 ساله که تنها انگیزه در زندگی به پایان تکالیف و بازی با دوستان خود را برای ساعت ها در کشش آموخته من یک درس بزرگ است – که پزشکان نقش زیادی در زندگی ما و هنگامی که زمان می آید آنها انجام بهترین خود را به صرفه جویی در زندگی.

امروز من یک خانه تماس دکتر’ و بسیار افتخار از من چه کسی هستم و چه می کنم.

در حال حاضر این است که چگونه آن را آغاز شده –

درست مثل هر روز من به پایان رسید من مشق شب و زد بازی به تنها چیزی که نگاه امروز متفاوت بود مادر من احساس خوبی در مورد او – او نگاه خسته و راحت نیست. اما این نمی شد از چیزهایی که من واقعا می تواند در درک و از آنجا که او نمی تواند با من بیا به پارک من تصمیم به بازی در خانه – است که بر خلاف من هر چند.

در مثل یکی دیگر از نیم ساعت مامان تصمیم به درست نشستن بر روی مبل در اتاق و به من نگاه کن بازی; در مثل هیچ وقت او فرو – من شنیده ام صدا زد و به سوی او. هر چند که من نمی تواند مدیریت را انتخاب کنید تا من درک برخی از آب را انجام دهد تفاوت که نه آن روز. من به یاد داشته باشید من گریه کردم قبل از من به نام پدر من و او بلافاصله به نام برای خدمات خانه تماس با دکتر حتی قبل از او به خانه رسیده بود (و من باید اعتراف کنم این یک تصمیم بزرگ را).

پزشکان به خانه – بررسی و مطالعه وضعیت او به او تزریق نوشت او تجویزی و از من خواست برای جلوگیری از گریه به خاطر مادر درست خواهد بود. مادر دچار حمله قلبی و به حال من نه به نام پدر او را به نام برای خانه تماس پزشکان چیزهایی که می تواند به سادگی تضعیف و از دست ما.

امروز – مادر من تبدیل 47 و ما جشن تولد او در همه روحیه بالا.

… آن روز یاد گرفتم چیز زیادی در مورد خانه تماس پزشکان – و این که چگونه از آن همه آغاز شده است.

20 سال و چند ماه بعد من طبابت و انجام به عنوان یک خانه تماس با دکتر در محل. در حال حاضر در اینجا این است که چگونه همه تفاوت در زندگی تا کنون ساخته شده بود و من فکر می کنم خانه تماس پزشکان درخشان ترین مردم همیشه. آیا شما می خواهید بدانید چرا ؟ جزئیات بیشتر:

1. رسیدن به مقصد در زمان

2. هر گونه کمک فوری است که همیشه در دسترس و ارائه

3. آنها خواهید بود در دسترس حتی زمانی که خود را نگران پزشک عمومی در دسترس نیست

4. آنها خواهید بود در دسترس به شما برای درمان بیماری حاد و مزمن بیماری

5. برخی از صفحه اصلی تماس با پزشکان و حتی ارائه عمده خدمات حسابداری و مدیریت

در این همه سال که خانه تماس با دکتر, من, محل, تنها چیزی که من اطمینان است که سریعترین و بهترین خدمات به بیماران و اینکه من برای این سرویس تقریبا بلافاصله.

این سرویس بخشی از چیزی است که من بیشتر مورد تحسین من حرفه ای و هر آنچه که من امروز هستم من فقط با نگاه 20 سال برگشت و متوجه چگونه آن حادثه کمک در شکل دادن نه تنها یک حرفه بلکه یک زندگی است.

[ad_2]