آسان ترین راه برای ساخت جواهرات رزین

همه ما آویزهای آدامس خنک را در مغازه های سنگهای قیمتی ، بوتیک ها ، و روی لباس های مد روز مشاهده کرده ایم. و به خاطر داشته باشید که ما می دانیم که این کاری است که شما می توانید در خانه انجام دهید ، ما با آنچه که به نظر می رسد روشی کاملاً پیچیده است ، کاملاً کم کاری نکردیم. در واقع ، معلوم است که ساده تر از آن است که ما مشکوک باشیم … با این حال در همان زمان تعداد قدم های بیشتری نسبت به اکثر قریب به اتفاق تمرین های آموزشی ما دارد.

تزیینات تار

در مورد این شانس که عموماً به این فکر کرده اید که آیا می توانید سنگهای قیمتی را در آرامش خانه خود درست کنید ، پاسخ مناسب بله است. شما به سادگی به یک دستگاه ساده نیاز دارید.

مواد:

EasyCast Crafting Epoxy ، پاک کنید

قالب جواهرات رزین EasyCast

کاغذ مومی

دستکش لاتکس

فنجان دارویی

بطری پرس سس

خشک کن ضربه

چوب چوبی popsicle

جعبه کفش یا ظرف پلاستیکی (برای پوشاندن قالب ها به عنوان جامد)

پرکننده های آدامس: گل میخ ، زینت ، شکوفه های خشک ، بلدرچین ، جرقه و غیره.

چیزهای سنگهای قیمتی: کوسن های حلقه ای ، بندها ، پین های امنیتی سطح

چسب نگهدارنده E-6000 (در صورت ساخت حلقه یا پین)

اختیار: جام تخمین پلاستیک (در صورت انجام یک خوشه عظیم)

مواد سنگهای قیمتی

در حالی که “مواد پرکننده” خود را جمع می کنید ، بطری های کفگیر و سفت کننده را در یک کاسه آب با فشار زیاد قرار دهید.

مواد سنگهای قیمتی

این امر زمین را قادر می سازد تا به خوبی مخلوط شود و فاصله استراتژیک را از حباب های هوا حفظ کند. مطمئن شوید که فضای کاری خود را با کاغذ موم بپوشانید – آدامس شسته نمی شود! بعد ، پرکننده های خود را آماده کنید. ما طیف وسیعی از چیزهای خوب را برای استفاده مجدد ، منبع ، چاپ و اسپری کردن قالبهای شیره ما ، جمع کردیم.

مواد زینتی آدامس

ما سنگهای قیمتی ، شکوفه ها و شاخه هایی را کشف کردیم که در بیرون کشف می شود ، آبپاش ها (در حقیقت ، آبپاش ها!) ، اشکالات پلاستیکی برای هالووین ، و ، به وضوح ، درخشش! علاوه بر این ، یک نشان کوچک شرکت Brit + را چاپ کردیم و “143” (“90r pager- نماینده ای دوستت دارم”) را بیان کردیم که در قسمت ظروف قرار داشتیم.

سنگهای قیمتی

برای تدوین پرکننده ها از فرم pitch خود استفاده کنید. آنچه را که دارید با هدف قرار دهید که می توانید بلافاصله همه چیز را به محض ریختن زمین ، جمع کنید.

مواد تزئینات زمین

در حال حاضر این یک فرصت ایده آل برای مخلوط کردن زمین است! در صورت ساختن چند قطعه ، می توانید از یک شربت هک قدیمی که مخلوط یک قطعه قطعه با یک سفت کننده کننده قسمت است استفاده کنید. دو دقیقه پشت سر هم مخلوط کنید و حتماً طرفین فنجان را مرتباً بچسبانید.

مواد زینتی آدامس

یا از طرف دیگر یک لیوان تخمین زده شده پلاستیکی را باریک کنید و مخلوط تار را برای ریختن ساده در یک بطری سس خالی کنید. اکنون حتی می توانید از این وسایل برای شستشو نیز استفاده کنید ، نه حتی به کمد دارو یا آشپزخانه خود نزدیک شوید. برای جام تخمین ما از 1/4 پیمانه فنجان و سفت کننده 1/4 لیوان استفاده کردیم.

منبع : https://haadish.com/shop/material/resin/